Bokskåp 1800-talets andra hälft
2015-07-21
320773
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, 2-delat, fanérat i valnöt, skulpterad genombruten dekor, höjd ca 241, 106x48 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, skador, lagningar