Fredrik Isberg akvareller
2015-07-20
320747
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FREDRIK ISBERG (1846-1909): Stockholmsmotiv, ´´Kjeryerska huset´´, monogramsignerad FS, akvarell, ca 10x15,5 cm