Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
ERLING GULBRANDSEN (son till Olaf, född 1894): Fartygsporträtt - "Tom", signerad och E Gulbrandsen Oslo, olja på pannå, 19,5x35,5 cm
Smärre ytskador, , smärre fläckar
320720
2015-07-19