Helmut Mantel oljemålning
2015-07-19
320719
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925), Segelbåtar, signerad, olja på duk, 86x67 cm