Oidentiferad konstnär oljemålning
2015-07-19
320716
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skogsmotiv, monogramsignerad och daterad J. A. B. 1885., olja på pannå, ca 22x16 cm