Esperanza bronsskulptur 4/8
2015-07-19
320682
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 16 000 SEK |
ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA (Spanien, född 1926):
Sittande kvinna, signerad och numrerad Esperanza 4/8, grönpatinerad brons, höjd ca 37 cm
PROVENIENS: Galleri MDA, Helsingborg
Signed and numbered. Green patinated bronze.