Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, skulptur, Kosta, i form av isblock med isbjörnar, signerad KOSTA V.LINDSTRAND 4? 90012 , höjd 15, längd 25 cm
Nagg
320681
2015-07-19