Bordslampa 1800-talets andra hälft
2015-07-18
320657
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, bemålad metall, total höjd ca 59 cm
Skador, lagning