Karl Axel Pehrson
2015-07-18
320649
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter i månsken, signerad och daterad K. A. Pehrson 84, 333/385, färglitografi, bildmått ca 62x50 cm