Karl Axel Pehrson
2015-07-18
320647
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson 82, HC, färglitografi, bildmått ca 65x47 cm