Maria Hillfon
2015-07-18
320645
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MARIA HILLFON (född 1945): Sommarblomster, signerad Maria Hillfon, HC, färglitografi, bildmått 35x61 cm