Villa i sommarlandskap oljemålning
2015-07-18
320634
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Villa i sommarlandskap, olja på pannå, ca 23 x 27 cm
Krackeleringar