Lennart Aschenbrenner litografi
2015-07-18
320624
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Repet och stolen", signerade och daterad Aschenbrenner -75, EA, ca 63x47 cm