Danka Jaworska tryck på metall
2015-07-18
320616
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DANKA JAWORSKA (född 1951): På scen, signerad Danka J, tryck på metall, ca 39x47 cm
Repor