Gustave Singier
2015-07-17
320572
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAVE SINGIER (1909-1984): L´oiseau, signerad och daterad Singier 57, 23/200, färglitografi, 48x38 cm