Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
MONOGRAMISTEN C, Byskomakaren, monogramsignerad CR?, olja på duk, ca 45x61 cm
Zustandsbeschreibung
Märken efter spännram
320571
2015-07-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner