Pablo Picasso Le Bouquet
2015-07-17
320527
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PICASSO, Pablo (1881-1973): "Le Bouquet", signerad i trycket, 21.4.54, litografi, ca 54x45 cm