Hörnskåp
2015-07-17
320524
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-tal, svartmålat med bronserad kineserande dekor, höjd ca 136, 46x44 cm
Skador