Bordslampor Kangxi
2015-07-17
320523
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, Kangxi, dekor i underglasyrblått, hänklar i form av fantasidjur
Hänklar med skador, tidigare vaser borrade för el, nagg