Jan Stenvinkel oljemålning
2015-07-16
320498
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAN STENVINKEL (1933-1989): Abstrakt komposition, signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 180x117 cm