Spegel nyrokoko
2015-07-16
320489
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, bronserad, höjd 137x94 cm
VISAS PÅ BEGÄRAN
Skador