Oidentifierad konstnär akvarell
2015-07-17
320487
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländsk by med kyrka, otydligt signerad, akvarell, 46x34 cm