Matbord med iläggsskivor 1800-tal
2015-07-17
320486
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATBORD, 1800-tal, mahognyfanér, pelarfot, fyra iläggsskivor två stycken vardera 50 resp 36, höjd ca 77, diameter 126, totallängd ca 240 cm
skador