Ring 18 k guld
2015-07-28
320409
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, 18 k guld, carréslipade blå stenar, 6 briljanter totalt ca 0,06 ct, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 4,1 g
Blå stenar med skador och omfattande slitage