Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2015-07-16
320366
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN, (född 1938): "8 färger", signerad Ulrica HV, 194/250, färglitografi, 40x30 cm