Spegellampetter i gustaviansk stil
2015-07-16
320333
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, för ett ljus vardera, höjd 44 cm