Golvlampa mässing
2015-07-16
320330
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, vridbar skärm, höjd ca 116 cm
Bruksslitage