Appliquer empire
2015-07-15
320317
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, empire, brännförgylld brons, delvis patinerade, för 3 ljus vardera, höjd ca 28 cm
Spår av elektrifiering, slitage