Oidentifierad konstnär akvarell
2015-07-15
320277
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Paus vid blomsteräng, signerad E Collins June 1898, akvarell, ca 29,5x39 cm