Ring 18 k guld safirer och briljanter
2015-07-19
320241
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, 18 k guld, 3 fasetterade safirer, 4 briljanter totalt ca 0,20 ct, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,6 g
Safirer med skador och ytslitage