Monogramisten SW
2015-07-15
320189
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MONOGRAMISTEN SW (1800-tal), Sydländsk fiskeby, monogramsignerad och daterad, olja på duk, 38x51 cm