Ljusstakar empirestil
2015-07-14
320174
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-talets slut, i mässing, höjd ca 23 cm
Skador, ena något sned