Lars Tärning korg med äpplen
2015-07-14
320160
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Korg med äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -12, skiktmåleri på träpannå, ca 19x26,5 cm