Oidentifierad konstnär
2015-07-14
320156
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Gårdsmotiv, osignerad, olja på duk, ca 19x23,5 cm
Krackeleringar, ytskador