Oljemålning
2015-07-14
320155
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSEPH MAGNUS STÄCK(1812-1868), hans art,
Bukt i månsken, osignerad, olja på duk, ca 69x85 cm
Färgbortfall, dukskador, mindre fläckar