Vaser orientaliska
2015-07-14
320152
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 2 st., orientaliska, 1900-tal, stiliserad dekor i blått och turkost, mynning med djurhuvuden, höjd ca 23 cm
En vas med omfattande fotringsskador och smärre lagningar