Golvlampa barockstil
2015-07-14
320135
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, barockstil, 1900-tal, bronserat trä, två ljuspunkter, höjd 172 cm
Slitage