Einar Jolin litografi
2015-07-14
320129
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Utsikt mot Riddarholmen, signerad Jolin, färglitografi, 43/360, ca 44x55 cm
Glulnad