Hörnskåp 1900-tal
2015-07-13
320078
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSSKÅP, furu, daterat 1937, höjd ca 180 cm
Skador och slitage