Karl-Axel Pehrson färglitografi
2015-07-13
320053
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad -97, 186/250, färglitografi, 61x49 cm