Armband 18 k guld
2015-07-15
320052
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, fantasilänk, Stockholm 1906, vikt ca 14,8 g
Bucklor, slitage, lagning