Golvlampa barockstil
2015-07-12
319983
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, barockstil, koppar, total höjd 150 cm
Bruksslitage