Takarmatur i alabaster
2015-07-12
319916
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, alabaster, 4 ljuspunkter, diameter ca 61, höjd ca 85 cm
Slitage