Ljuskrona
2015-07-12
319915
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 18/1900-tal, patinerad vitmetall samt mässingsdetaljer, för 8 ljus, höjd 68, diameter 85 cm
Slitage och skador, bristningar