Lars Norrman oljemålning
2015-07-12
319914
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1975): Flicka med grönsaker, signerad Lars Norrman, olja på pannå, 39x53 cm