Erik Jerken oljemålning
2015-07-12
319911
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK JERKEN (1898-1947): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad Jerken 1937, 60x49 cm