Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2015-07-11
319884
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Motiv med munk, signerad Odelmark, akvarell, 24x19 cm