Esaias Thorén litografi
2015-07-11
319867
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -73, 38//750, färglitografi, 42x50 cm
Gulnad