Sven-Olof Ehrén Stockholmsmotiv
2015-07-11
319864
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2), Riddarholmen och Slottet Stockholm, signerade och daterade Sven Olof Ehren 75 resp 71, färglitografier, 32x57 resp 23x40 cm
Gulnade