Ruinlandskap 1800-tal
2015-07-12
319863
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Ruinlandskap, olja på duk, 50x61 cm
Färgbortfall, duklagning, krackeleringar